Юрій Паліброда

Я навчався у одного з кращих фотографів світу Jerry Ghionis в його  онлайн школі The Ice Society. У цій школі я навчився як правильно знімати портрети в природному і штучному освітленні, техніки позування, як потрібно знімати весілля щоб фотографії, які будуть в фотокнизі, росповідали історію, цінність сімейних знімків і багато чому іншому.

Моя участь на WPPI

З 2017 року я беру участь в міжнародному конкурсі весільної і портретної фотографії WPPI, який щорічно проводиться в Лас-Вегасі. Цей конкурс на стільки значимий в світі комерційної фотографії як і нагородження "Оскар" в світі кіно-індустрії. Оцінювання фотографій проводиться за друкованими фотографіями і оцінюють їх кращі світові фотографи, яких щорічно відбирають до складу жюрі. У 2017 році моя робота набрала 75 балів, за версією WPPI фотографія визнана професійною роботою.


Онлайн галерея

За допомогою онлайн галереї ми гарно призентуємо фотографії з вашого весілля або іншого свята, а ви зможете поділитися з друзями та родичами . З цієї галереї можна завантажувати фотографії на комп'ютер або на мобільний пристрій, поділитися через соціальну мережу.